Odkurzacz centralny Vroom

Sprawdź najważniejsze cechy jednostki:

  • Filtracja cykloniczna CFT™ + worek teflonowy Clean Shield™
  • 10 lat pełnej gwarancji (serwis + części)
  • Brak spadków mocy jednostki
  • Idealny do systemu standardowego / chowanego
  • Gniazdo ssące w obudowie odkurzacza
  • Przezroczysty kubełek na śmieci, który należy opróżnić 3-4 razy do roku
  • Samoczyszczący worek odwrócony – nie trzeba go czyścić

Filtracja CFT™ + CLEAN SHIELD™

CFT™ filtruje 98% zanieczyszczeń – dla komfortu oraz zdrowia Twojego i Twoich bliskich. Metodę zastosowaliśmy we wszystkich odkurzaczach centralnych z naszej oferty, przygotowując je z myślą o alergikach. Roztocza, kurz, sierść zwierząt – szybko i wygodnie oczyścisz mieszkanie z tych oraz wielu innych zanieczyszczeń, usuwając tym samym źródło dyskomfortu.

Clean Shield jest to błyskawiczna filtracja brudu na zasadzie membrany góra-dół. Filtr wykonany został z teflonu – jednego z najtrwalszych termicznie tworzyw. W efekcie membrana jest odporna na rozciąganie, a jej skuteczność pozostaje na niezmienionym poziomie.

Silnik By-Pass + Chłodzenie Cooling Boost®

W naszych jednostkach umieszczane są najlepsze amerykańskie silniki TANGENTIAL BY-PASS firmy AMETEK. Wyróżniają się swoją niezawodnością i wysokim standardem wykonania. Zastosowane technologie pozwoliły na osiągnięcie niesamowitej mocy ssącej niskim kosztem poboru prądu. Silnik otrzymał najnowszą technologie chłodzenia Cooling Boost. Dzięki niej może pracować na maksymalnym podciśnieniu, a temperatura pozostanie niska. Silniki ByPass`owe to długowieczne sprawdzone rozwiązania stosowane od dawna, w połączeniu z niezwykłym systemem X-TECHNOLOGY dają nieporównywalne parametry i żywotność silnika.

X Technology – technologia wydajności

X Technology zapewnia do 30% większą moc silnika, a precyzyjna konfiguracja wszystkich elementów naszych urządzeń pozwala ją maksymalnie wykorzystać podczas codziennego sprzątania. Cały system pracuje cicho i wydajnie, a podawane parametry dotyczą konkretnych modeli jednostek centralnych, a nie tylko silnika w warunkach laboratoryjnych.

Kubeł antybakteryjny

Wszystkie jednostki VACUFLO posiadają anty bakteryjny kubeł. Tworzone są z materiałów które eliminują wszelkiego rodzaju bakterie/roztocza, które są wciągane przez odkurzacz. Dzięki swojej przezroczystej konstrukcji jesteśmy w stanie obserwować na bieżąco w ilu procentach jest on zapełniony. Pojemność kubła jest na tyle duża, że wystarczy go opróżniać raz na rok. Przezroczysta konstrukcja pojemnika na odpady pozwala nam także obejrzeć na żywo jak działa prawdziwa technologia CFT™. Jesteśmy w stanie zobaczyć tornado, które tworzy się dzięki zastosowanej technologii w naszych odkurzaczach.

Czym wyróżnia się jednostka Vroom?

Silnik Ametek By-Pass
Silnik Ametek By-Pass

Amerykański silnik Tangential By-Pass z osobnym chłodzeniem

Filtracja cykloniczna CFT™
Filtracja cykloniczna CFT™

Błyskawicznie izoluje brud na zasadzie gwałtownie wirującej kolumny powietrza, które jest wprowadzane w ruch i sterowane ku dołowi. Odseparowanie zanieczyszczeń odbywa się na drodze zatrzymania cząstek w filtrze lub na jego powierzchni ze strumienia powietrza.

Membrana teflonowa
Membrana teflonowa

Wykonany jest z włókien poliestrowych pokrytych warstwą teflonu, która zapobiega przywieraniu do niego zanieczyszczeń.

Adres:
ul. Bartycka 26, CH BudExpo
pawilon 16a, stoisko 913
(1 piętro)

telefon: 534 000 203
pon- sob. 8:00-20:00

Godziny otwarcia:
poniedziałek: 12:00-19:00
wtorek-piątek: 10:00-18.00
sobota: 10:00-16:00