Roboty sprzątające

Dowiedź się więcej na temat naszych robotów sprzątających.

Robot sprzątający

Automatyczny robot sprzątający to świetna propozycja dla osób, które chcą w łatwy sposób zadbać o porządek w swoim domu czy mieszkaniu. Tego typu urządzenie pozwala na odkurzanie zdalne, bez konieczności monitorowania jego działania. Robot sprzątający może okazać się tak samo skuteczny, jak tradycyjna wersja odkurzacza. Wystarczy dobrze go zaprogramować, aby móc zapomnieć o uciążliwym usuwaniu zabrudzeń nawet z trudno dostępnych miejsc.

Kupując nowy model robota odkurzającego, warto zwrócić uwagę na kilka parametrów. Poza marką oraz możliwościami, jakie proponuje producent, należy przyjrzeć się pojemności zbiornika na kurz. To niezwykle ważna cecha, która określa częstotliwość opróżniania pojemnika. Do większych mieszkań czy domów powinniśmy wybrać odkurzacz sprzątający automatyczny z większym zbiornikiem – dzięki temu będziemy wyciągać go rzadziej.

Drugim, niezwykle ważnym parametrem jest czas pracy bezprzewodowej urządzenia. Im jest on dłuższy, tym rzadziej będziemy musieli ładować nasz automatyczny odkurzacz.

Funkcje robota i opcje czyszczenia

Każdy odkurzacz sprzątający automatyczny charakteryzuje się innymi funkcjami. Wśród ofert znajdziemy roboty z automatycznym powrotem do bazy. Świetną propozycją jest odkurzacz z funkcją wirtualnej latarni i ściany. Pozwala to na unikanie miejsc, do których nie chcemy, aby dotarł nasz robot. Warto także wziąć pod uwagę zakup sprzętu z programatorem pracy – dzięki temu możemy dostosować ustawienia do naszych wymagań. Znajdziemy także modele z automatycznym wyłączaniem oraz opróżnianiem pojemnika. Co ciekawe, wiele robotów sprzątających pozwala na zasysanie próżniowe. Dla osób, które chcą monitorować pracę swojego odkurzacza, nawet będąc poza domem, dobrym rozwiązaniem będzie zakup robota z funkcją zdalnego sterowania. Dzięki temu za pomocą specjalnej aplikacji w smartfonie możemy swobodnie sterować urządzeniem.

Adres:
ul. Bartycka 26, CH BudExpo
pawilon 16a, stoisko 913
(1 piętro)

telefon: 534 000 203
pon- sob. 8:00-20:00

Godziny otwarcia:
poniedziałek: 12:00-19:00
wtorek-piątek: 10:00-18.00
sobota: 10:00-16:00