Odkurzacze centralne

Dowiedź się więcej na temat naszych odkurzaczy centralnych.

Odkurzacze centralne

Odkurzacze centralne cieszą się coraz większą popularnością i można spotkać takie urządzenie w coraz większej ilości domów. Jest to idealne rozwiązanie dla osób nie lubiących sprzątać, dźwigać odkurzacza i opróżniać brudnych worków. Dzięki temu innowacyjnemu urządzeniu, utrzymanie domu w czystości staje się niezwykle łatwe.

Na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Kluczowym parametrem przy wyborze jednostki centralnej jest podciśnienie. Warto wybrać odkurzacz który posiada wysoką moc ssącą. Jednostka centralna powinna być dobrana do długości instalacji oraz stopnia rozgałęzienia. Wybierając jednostkę o niższych parametrach należy się liczyć z tym, że odkurzanie będzie mało skuteczne.

Jednostki centralne dzielą się na workowe oraz cyklonowe. To właśnie te parametry wpływają na skuteczność działania całej instalacji. Przy wyborze jednostki centralnej (workowej) trzeba pamiętać o dodatkowych kosztach w postaci zakupu worków. Kupując jednostkę cyklonową, unikniemy dodatkowych kosztów.

Rekomendujemy wybór jednostki cyklonowej.

Jeśli szukamy odpowiedniego rozwiązania i zależy nam by nie przepłacać, najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z nami w celu doradzenia przy wyborze jednostki centralnej.

Jakie są rodzaje silnika?

Przy wyborze odkurzacza centralnego warto spojrzeć na silnik. Dobrze sprawują się silniki By-Passowe.

Najlepiej szukać jednostki wyposażonej w silnik By-Pass który posiada osobne chłodzenie, oraz pracuje na niższych temperaturach.

Najtańsze jednostki zazwyczaj wyposażone są w silniki przepływowe (Flow Thru) ciche, czasem nawet całkiem mocne, ale z niską żywotnością.

Sprawdź rodzaje odkurzaczy centralnych

Vacuflo

Odkurzacze Vacuflo od ponad 60 lat ułatwiają sprzątanie w domach na całym świecie i z każdym miesiącem są coraz bardziej popularne w Polsce. Vacuflo to odkurzacz wysokiej jakości, bezobsługowy i na wiele lat. W jednostkach standardem jest 10-letnia gwarancja na wszystkie elementy jednostki centralnej. Jak każdy odkurzacz centralny z naszej oferty, również jednostki Vacuflo są idealnym rozwiązaniem dla alergików. Z uwagi na dużą moc ssącą, większość z nich stanowi idealne rozwiązanie zarówno w instalacjach tradycyjnych jak i w instalacjach z systemem węża chowanego (Chameleon).

Vroom
Vroom

Autorska konstrukcja urządzenia Vroom pozwoliła na połączenie mocy technologii CFT™ oraz samoczyszczącego się worka odwróconego (teflonowego) Clean Shield™, dzięki czemu uzyskaliśmy maksymalny poziom filtracji. Obsługa odkurzacza ogranicza się do niezbędnego minimum.

True Cyclonic
True Cyclonic

W True Cyclonic wykorzystaliśmy metodę pełnej, cyklonicznej filtracji powietrza, dzięki czemu obsługa ogranicza się do opróżnienia zbiornika. Zapomnij o workach czy dodatkowych filtrach. Moc silnika po kilku latach użytkowania pozostaje tak samo silna, jak w dniu instalacji. Niezawodne działanie oraz wysoka moc silnika.

Filtered Cyclonic
Filtered Cyclonic

Filtered Cyclonic został wyposażony w 2 stopnie filtracji: cykloniczną (CFT), która wyłapuje aż 98% zanieczyszczeń oraz dodatkowy filtr usuwający pozostałe 2%. W efekcie uzyskaliśmy 100% skuteczność czyszczenia przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej mocy ssącej – niezależnie od poziomu zabrudzeń.

Beam

Odkurzacze centralne Beam, to jedne z popularniejszych w Polsce w latach 90-tych. Obecnie w ofercie tej marki znajdują się odkurzacze z produkowanej od lat i słynącej z niezawodności serii Serenity nazwanej na polskim rynku Platinium oraz nowszej opartej na ergonomicznych rozwiązaniach serii Alliance.
Odkurzacze Beam z uwagi na zastosowanie silnika przepływowego mogą obsługiwać instalacje tradycyjne, czyli z wężem podpinanym do gniazd. Z uwagi na generowanie zbyt niskiej siły ssącej nie stanowią rekomendowanego rozwiązania do systemów węża chowanego takich jak Hide a Hose, Chameleon czy RetraFlex.

Seria Alliance
Seria Alliance

Zastosowany w odkurzaczach Alliance filtr nie wymaga jakiejkolwiek obsługi, wymiany czy czyszczenia. Wyjątkowy samooczyszczający się filtr z GORE-Texu zapewnia filtrację 98% cząstek w celu ochrony i dłużej pracy silnika jednostki centralnej. Obsługa odkurzacza sprowadza się do odpięcia raz na kilka miesięcy łatwo odpinanego przejrzystego i antybakteryjnego kubełka i wyrzucenia zebranych zanieczyszczeń.

Seria Platinum
Seria Platinum

Odkurzacze Beam z serii Platinium Serenity to trwałe i w pełni bezobsługowe odkurzacze. Filtr w odkurzaczach Beam czyści się sam za każdym razem gdy włączymy system. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu filtracji opartej na samooczyszczającym się materiale filtrującym z Gore-Texu. To oznacza, że w odkurzaczach Beam Serenity nie ma potrzeby cyklicznej wymiany lub czyszczenia filtru lub jakiegokolwiek innego elementu odkurzacza.

DrainVac

Odkurzacze Drainvac dostępne są do zastosowań, w mieszkaniach, domach, biznesie, przemyśle a także dla autobusów, przyczep kempingowych i luksusowych lodzi. Wszystkie odkurzacze wyposażone są w najwyższej jakości silniki Domel lub LambAmetec.

Automatik
Automatik

Drainvac Automatik to pierwszy na świecie opatentowany samo-spłukujący się centralny odkurzacz do suchych i mokrych zanieczyszczeń. Cechuje go niespotykana wygoda, brak zbiorników do opróżniania, czy filtra /worków do wymiany. Automatik to odkurzacz podłączony do rurociągu wodnego budynku oraz odpływu kanalizacyjnego, dzięki czemu sam opróżnia się z zanieczyszczeń.

Adres:
ul. Bartycka 26, CH BudExpo
pawilon 16a, stoisko 913
(1 piętro)

telefon: 534 000 203
pon- sob. 8:00-20:00

Godziny otwarcia:
poniedziałek: 12:00-19:00
wtorek-piątek: 10:00-18.00
sobota: 10:00-16:00