Filtered Cyclonic

Odkurzacz centralny Filtered Cyclonic

Sprawdź najważniejsze cechy jednostki:

  • Filtracja cykloniczna CFT™ + Hepa Shield™
  • 10 lat pełnej gwarancji (serwis + części)
  • Brak spadków mocy jednostki
  • Idealny do systemu standardowego
  • Przezroczysty kubełek na śmieci, który należy opróżnić 3-4 razy do roku

Filtracja CFT™ + HEPA SHIELD™

Filtered Cyclonic został wyposażony w 2 stopnie filtracji: cykloniczną (CFT), która wyłapuje aż 98% zanieczyszczeń oraz dodatkowy filtr usuwający pozostałe 2%. W efekcie uzyskaliśmy 100% skuteczność czyszczenia przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej mocy ssącej – niezależnie od poziomu zabrudzeń. W przypadku tego typu jednostek obsługa ograniczona jest do minimum – wysypywanie śmieci co 5-7 miesięcy.

Silnik By-Pass + Chłodzenie Cooling Boost®

W naszych jednostkach umieszczane są najlepsze amerykańskie silniki TANGENTIAL BY-PASS firmy AMETEK. Wyróżniają się swoją niezawodnością i wysokim standardem wykonania. Zastosowane technologie pozwoliły na osiągnięcie niesamowitej mocy ssącej niskim kosztem poboru prądu. Silnik otrzymał najnowszą technologie chłodzenia Cooling Boost. Dzięki niej może pracować na maksymalnym podciśnieniu, a temperatura pozostanie niska. Silniki ByPass`owe to długowieczne sprawdzone rozwiązania stosowane od dawna, w połączeniu z niezwykłym systemem X-TECHNOLOGY dają nieporównywalne parametry i żywotność silnika.

Płytka sterująca

Czyli mózg jednostki centralnej. Steruje ona silnikiem, dzięki zastosowaniu technologii sygnowanej literą X uzyskaliśmy 25% mocy z tych samych podzespołów przy tym samym poborze mocy. Podczas projektowania odkurzacza nie uwzględnialiśmy żadnych wyświetlaczy ani możliwości sterowania siłą ssania, ponieważ prowadzi to tylko do jednego awaryjności urządzenia. Nasze płytki są wykonywane w najprostszy sposób z wysokiej jakości materiałów zapewnia to długowieczność urządzenia i jego bez awaryjność.

X Technology – technologia oszczędności

X Technology generuje oszczędności poprzez redukcję czasu odkurzania oraz zmniejszony pobór prądu w trakcie działania. W efekcie w Twojej kieszeni zostaje nawet do 600 zł więcej. Wysoka efektywność tego systemu pozwala na znacznie szybsze sprzątanie, a Ty wolny czas możesz w końcu przeznaczyć na to, co lubisz robić najbardziej.

Kubeł antybakteryjny

Wszystkie jednostki VACUFLO posiadają anty bakteryjny kubeł. Tworzone są z materiałów które eliminują wszelkiego rodzaju bakterie/roztocza, które są wciągane przez odkurzacz. Dzięki swojej przezroczystej konstrukcji jesteśmy w stanie obserwować na bieżąco w ilu procentach jest on zapełniony. Pojemność kubła jest na tyle duża, że wystarczy go opróżniać raz na rok. Przezroczysta konstrukcja pojemnika na odpady pozwala nam także obejrzeć na żywo jak działa prawdziwa technologia CFT™. Jesteśmy w stanie zobaczyć tornado, które tworzy się dzięki zastosowanej technologii w naszych odkurzaczach.

Czym wyróżnia się jednostka Filtered Cyclonic?

Silnik Ametek By-Pass
Silnik Ametek By-Pass

Amerykański silnik Tangential By-Pass z osobnym chłodzeniem.

Filtracja cykloniczna CFT™
Filtracja cykloniczna CFT™

Błyskawicznie izoluje brud na zasadzie gwałtownie wirującej kolumny powietrza, które jest wprowadzane w ruch i sterowane ku dołowi. Odseparowanie zanieczyszczeń odbywa się na drodze zatrzymania cząstek w filtrze lub na jego powierzchni ze strumienia powietrza.

Membrana teflonowa
Filtr Hepa Shield™

Wyłapuje pozostałe 2% drobnych zanieczyszczeń.

Adres:
ul. Bartycka 26, CH BudExpo
pawilon 16a, stoisko 913
(1 piętro)

telefon: 534 000 203
pon- sob. 8:00-20:00

Godziny otwarcia:
poniedziałek: 12:00-19:00
wtorek-piątek: 10:00-18.00
sobota: 10:00-16:00