Beam Alliance

Odkurzacz centralny Alliance

Sprawdź najważniejsze cechy jednostki:

  • Filtracja samoczyszcząca Gore + Filtr Hepa
  • 10 lat pełnej gwarancji
  • Interaktywny ekran
  • Idealny do systemu standardowego
  • Antybakteryjny zbiornik o pojemności 15l
  • Dodatkowe gniazdo gospodarcze na obudowie jednostki

Odkurzacze Beam z serii Alliance to najnowsza seria odkurzaczy Beam oparta na jednocześnie zaawansowanej, inteligentnej i prostej w obsłudze technologii Smart Screen zapewniającej przepływ informacji między rękojeścią węża a jednostką centralną, dzięki czemu odkurzanie będzie dużo łatwiejsze niż dotychczas. Regulacja obrotów w ergonomicznej rękojeści węża pozwalają łatwo dostosować siłę ssącą odkurzania.

Filtr samoczyszczący

Zastosowany w odkurzaczach Alliance filtr nie wymaga jakiejkolwiek obsługi, wymiany czy czyszczenia. Wyjątkowy samooczyszczający się filtr z GORE-Texu zapewnia filtrację 98% cząstek w celu ochrony i dłużej pracy silnika jednostki centralnej. Obsługa odkurzacza sprowadza się do odpięcia raz na kilka miesięcy łatwo odpinanego przejrzystego i antybakteryjnego kubełka i wyrzucenia zebranych zanieczyszczeń.

Wielofunkcyjny wyświetlacz

Odkurzacze Alliance charakteryzują się nowoczesnym design. Każdy model został wyposażony w wielofunkcyjny wyświetlacz oraz otwierane jednym dotknięciem estetyczne gniazdo w obudowie jednostki. Innowacyjny kształt końcówki węża poprawia siłę ssącą odkurzacza oraz wydajność jednocześnie zmniejszając poziom hałasu.

Wydajny silnik

High Efficiency – stanowi serce każdego modelu. Cechuje się dużą efektywnością przy jednoczesnym niższym zużyciu prądu.

Przezroczysty zbiornik

Półprzezroczysty, antybakteryjny zbiornik o pojemności 15l, mocowany na wcisk dzięki czemu jego opróżnianie jest jeszcze prostsze!

Adres:
ul. Bartycka 26, CH BudExpo
pawilon 16a, stoisko 913
(1 piętro)

telefon: 534 000 203
pon- sob. 8:00-20:00

Godziny otwarcia:
poniedziałek: 12:00-19:00
wtorek-piątek: 10:00-18.00
sobota: 10:00-16:00